Full width home advertisement

Save on your hotel - hotelscombined.com

Post Page Advertisement [Top]




Dupa cum scriam in pagina "Despre" a acestui site, marea aventura este intr-adevar sa evadati ori de cate ori aveti ocazia, alaturi de cei dragi, din rutina celor patru pereti de acasa si de la serviciu. Prin programul "Vacante la tara" puteti petrece sase zile la una dintre pensiunile inscrise in program, in mijlocul naturii, departe de agitatia urbana, la un pret mai mult decat decent.


ANTREC (Asociatia Nationala de Turism Rural, Ecologic şi Cultural) tocmai a anuntat ca editia de toamna a a acestui program se va derula in perioada 20 septembrie 2015 (duminica) 30 octombrie 2015 (vineri). 

La fel ca in ultimii ani, tarifele recomandate pensiunilor pentru actuala editie a programului “Vacante la tara” sunt:

  • pensiuni de 2 margarete 175 lei/ persoană 
  • pensiuni de 3 si 4 margarete 225 lei/ persoană 
  • pensiuni de 5 margarete 290 lei/ persoană 

In tarif sunt incluse 5 nopti cazare in cameră dubla, respectiv 6 zile, prima noapte de cazare fiind aferentă zilei de duminica. Sejurul se va încheia în ziua de vineri. 

Fiecare pensiune participanta în acest program va oferi din partea casei micul dejun

Oferta de la: A.N.T.R.E.C. Romania
Perioada de rezervare: septembrie - octombrie 2015
Perioada programului: 20 septembrie - 30 octombrie 2015
Sursa: 
Rezervari: rezervarile se pot face direct la pensiunea aleasa, la agentiile de turism sau  prin filialele A.N.T.R.E.C.

Agentiile de turism participante (conform anat.ro):
  • Accent Travel & Events București, tel  021.314.19.80, mail office@accenttravel.ro 
  • Adonis Târgu Mureș, tel   0265.26.05.11, mail  office@adonis-travel.com 
  • Albena Tours Alba Iulia, tel   0258.81.21.40, mail  office@albenatours.ro 
  • Bright Events București, tel   0318.012.621, mail  bright.events@yahoo.com 
  • Dodo Travel București, tel   021.330.85.82, mail  office@dodotravel.ro 
  • Family Travel București, tel   031.405.76.65, mail  office@familytravel.ro 
  • Galaxy Tours București, tel   021.308.60.93, mail  info@galaxytours.ro 
  • Gorj Turism Târgu-Jiu, tel   0253.227.435, mail  rezervari@gorjtourism.ro 
  • Ivas Service București, tel   037.293.57.90, mail  office@ivasservice.ro 
  • Marshal Turism București, tel  021.319.44.55, mail  office@marshal.ro
  • Offero Tours Ploiești, tel   0244.51.50.33, mail  office@offero-tours.ro 
  • Optimus Travel București, tel   021 327 47 27, mail  maria.marin@haisitu.ro 
  • Prestige Tours Galați, tel   0236.46.23.72, mail  prestige_tours2003@yahoo.com 
  • Simcotour Bistrița, tel    0263.21.51.57, mail  office@simcotour.ro 
Lista pensiunilor participante (conform vacantelatara.ro):  click AICI. In perioada urmatoare vor mai adera noi pensiuni din diverse regiuni ale tarii. Lista va fi permanent actualizata pe site-ul vacantelatara.ro


Daca doriti sa fiti la curent cu cele mai noi oferte, va invit cu caldura sa urmariti PromoTrips.ro pe email sau pe Facebook.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Bottom Ad [Post Page]



Esential

YOUTUBE: Cum sa cauti zboruri ieftine